תיקון שערים

שערים תקינים משרתים אותנו בכל כניסה ויציאה מהמתחם. בין אם זה הבית ובין אם זה העסק – כל כניסה ויציאה עוברים דרך השער, ואנו פותחים או סוגרים אותו באמצעים שונים. אך שערים נוטים להתקלקל ולהישבר מפעם לפעם. במיוחד אם מדובר על שערים חשמליים שמצוידים במנגנונים ובחלקים רגישים, כאלו שנוטים להינזק ולצאת מכלל פעולה במהלך תקופת השימוש. 

במידה ואתם נתקלים בתקלה והשער אינו פעיל מכל סיבה שהיא, אתם צריכים להזמין אליכם איש מקצוע מתאים. מי הוא זה? חשוב להכיר את אנשי המקצוע שמציעים שירות עבור תיקוני שערים.

קבלו את השירות המקצועי והיעיל ביותר
כדי להיות מרוצים משירות שניתן לכם, חשוב לבחור נותן שירות תיקוני שערים שיכול להציע לכם מענה, לספק לכם עבודה ולהשביע את רצונכם. מה זה אומר?
• מקצועיות ומיומנות – חשוב לקבל מענה מחברה מקצועית שיש לה צוות מיומן ומצליח. הדבר כולל התייחסות ליכולות ולכלים שיש לעובדי החברה בידיהם. כי תיקוני שערים עשויים להיות פעולה מורכבת שמצריכה מאמץ מיוחד לצד הבנה וידע.

• זמינות מרבית – אף אחד לא מתכנן מתי בדיוק ייתקל השער. אך אחד גם לא שמח למצוא את עצמו מחוץ לשער נעול בלי יכולת לפתוח אותו. גם הפוזה ההפוכה לגמרי לא נעימה… לכן אנחנו צריכים חברה זמינה שנכונה לספק לנו שירות בהתאם לצורך שאנו ניצבים בפניו.

• שירות מקסימלי – בחרו חברה שמעניקה ללקוחות שלה שירות ברמה מקסימלית. השירות הזה יענה על הצורך שלכם ויאפשר לכם לקבל מענה מתאים כפי שאתם רוצים וצריכים לקבל. 

• לקוחות ממליצים – כמה חשוב לברר על הלקוחות של החברה ועל ההמלצות שלהם. ככל שיש לחברה לקוחות מרוצים ששמחים להמליץ על החברה ועל שירותיה, כך אתם מסיקים כי החברה אכן מסוגלת לתת מענה ופתרון, ולהוביל אתכם לתיקון הרצוי בדרך הטובה והקצרה ביותר.

חברת שי חיים לוי שמחה להציע לכם את השירותים המעולים והמובילים בענף תיקוני שערים. אצלנו עושים כל מאמץ כדי לספק ללקוחות מענה מקצועי וזמין ממש כמו שהם צריכים. מתקנים את השערים בצורה יסודית הודות לידע המקצועי הנרחב ולניסיון הרב שצברנו. גם אתם תהיו מרוצים משירות תיקוני השערים שלנו. כי השער שלכם יהיה עם סיום העבודה תקין ויעיל, יפעל כראוי וישרת אתכם ממש כמו שאתם מצפים ממנו.

פרוייקטים

אנו מספקים שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח
התקנת שער חשמלי
התקנת שער חנייה
חידוש צביעה לשער חשמלי
תיקון מנגנון לשער הרמה שהתעקם
תיקון שער חשמלי

שירותים נוספים

כל הפתרונות הטובים ביותר עבורכם

תיקון שערים

תיקוני שערים שערים תקינים משרתים אותנו בכל כניסה ויציאה מהמתחם. בין אם זה הבית ובין אם זה העסק – כל כניסה ויציאה עוברים דרך השער, ואנו פותחים או סוגרים אותו באמצעים שונים.

קרא עוד >>

תיקון והחלפת מנועים לשערים

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה צריך למצוא איש מקצוע שיתקן את השער.

קרא עוד >>

שחזור שערים

שער חדש נראה נהדר, הצבע בוהק, המרקם חלק והמנוע עובד נהדר. אך במהלך תקופת השימוש נוצרים נזקים ויוצרים מראה פחות חגיגי לשער. הוא מתחיל לחרוק פה ושם, הצבע מתקלף.

קרא עוד >>

התקנת שערים חשמליים

צריכים להתקין שער חשמלי? הגעתם בדיוק למקום הנכון. כאן תוכלו להתרשם מעבודה מקצועית של חברה וותיקה ומובילה אשר מציעה ללקוחותיה שירותים מעולים.

קרא עוד >>

חידוש צבע לשערים

שערים נוטים לאבד את יופיים במהלך השימוש בהם. זה בגלל בלאי טבעי שכרוך בשימוש במוצר תחת כיפת השמים וחשיפה מרובה לנוזלים. זו הסיבה שחשוב לבצע צביעת שערים מקצועית.

קרא עוד >>

טיפול ותיקון כל תקלה אפשרית

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה, או שכל חלק אחר בו נשחק ומתקלקל...

קרא עוד >>

שיפוץ שערים

שער ממלא תפקיד רב חשיבות במבנים. הוא מאפשר לנעול ולפתוח, מגדיר מתחמים ומונע כניסה לא רצויה. השער עובד עבורנו שעות נוספות והוא חשוף גם לפגעי מזג אוויר, רטיבות ועוד.

קרא עוד >>