תיקון והחלפת מנועים לשערים

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה, או שכל חלק אחר בו נשחק ומתקלקל, צריך למצוא איש מקצוע שיתקן את השער. פעמים יהיה צורך להחליף את המנוע ופעמים לתקן אותו. אך תמיד צריך למצוא איש מקצוע שיגיע למקום על מנת לבצע בדיקה יסודית, לתקן מה שצריך, להחליף חלקים שסיימו את התפקיד שלהם, ולוודא כי השער שלכם תקין וראוי לשימוש.

אל מי פונים עבור תיקון והחלפת מנועי שערים?
לא תמיד ידוע לנו אל מי לפנות על מנת לבצע תיקון או לקבל שירות. גם בנושא זה של תיקון שערים אנחנו עלולים שלא להיות ברורים בעניין. אז מה באמת נכון לעשות? אל איזו חברה פונים? אנחנו שמחים להציג בפניכם את החברה המובילה ומומלצת אשר מתמחה בתחום זה של תיקון והחלפת מנועים. 

יש לנו יתרונות רבים שמסבירים למה לקוחות רבים בחרו בנו כדי לקבל שירות מעולה:

• המקצועיות שלנו היא ערך עליון ורב חשיבות. הצוות שלנו מנוסה וותיק מאוד ומכיר את סוגי השערים ואת המנועים הקיימים. הידע הזה מאפשר לנו להציע ללקוחות מענה מושלם מעל ומעבר.

• אנחנו חברה שדוגלת בזמינות מקסימלית ללקוחות. זאת כדי להבטיח שהלקוח מקבל מענה במועד בו הוא צריך אותנו. אנחנו גם מספקים שירותים בפריסה נרחבת מבחינה גיאוגרפית וגם זמינים לספק מענה בלוח זמנים מורחב. כך אנחנו יכולים להבטיח לכל לקוח שהוא מקבל התייחסות נאותה וטיפול תוך פרק זמן קצר. דבר שהוא בעל חשיבות עליונה כאשר מדובר על תפעול שערים ועל היכולת להשתמש בהם.

• שירות טוב הוא ערך רם מעלה אצלנו בחברה. אנו חותרים לספק לכל לקוח את השירות הנצרך לו באדיבות מקסימלית. והלקוחות שלנו מרגישים זאת. כלל עובדי הצוות שלנו מתייחסים בכבוד לכל בקשה וטורחים לבצע כל משימה לשביעות רצון מלאה.

• חשבתם שהמחירים שלנו יקרים? שעבור הערכים הללו אנו גובים מחירים מופרזים? זהו שלא. אצלנו המחירים סבירים ונוחים, מתוך הבנה שתיקון והחלפת מנועים של שערים לא צריכים להיות כרוכים בעלויות גבוהות מידי.

אז במקום להתלבט, אתם מוזמנים לפנות אלינו לצורך תיקון והחלפת מנועים של שערים, בטוחים שתהיו מרוצים מהשירות של sl שערים!

פרוייקטים

אנו מספקים שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח
התקנת שער חשמלי
התקנת שער חנייה
חידוש צביעה לשער חשמלי
תיקון מנגנון לשער הרמה שהתעקם
תיקון שער חשמלי

שירותים נוספים

כל הפתרונות הטובים ביותר עבורכם

תיקון שערים

תיקוני שערים שערים תקינים משרתים אותנו בכל כניסה ויציאה מהמתחם. בין אם זה הבית ובין אם זה העסק – כל כניסה ויציאה עוברים דרך השער, ואנו פותחים או סוגרים אותו באמצעים שונים.

קרא עוד >>

תיקון והחלפת מנועים לשערים

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה צריך למצוא איש מקצוע שיתקן את השער.

קרא עוד >>

שחזור שערים

שער חדש נראה נהדר, הצבע בוהק, המרקם חלק והמנוע עובד נהדר. אך במהלך תקופת השימוש נוצרים נזקים ויוצרים מראה פחות חגיגי לשער. הוא מתחיל לחרוק פה ושם, הצבע מתקלף.

קרא עוד >>

התקנת שערים חשמליים

צריכים להתקין שער חשמלי? הגעתם בדיוק למקום הנכון. כאן תוכלו להתרשם מעבודה מקצועית של חברה וותיקה ומובילה אשר מציעה ללקוחותיה שירותים מעולים.

קרא עוד >>

חידוש צבע לשערים

שערים נוטים לאבד את יופיים במהלך השימוש בהם. זה בגלל בלאי טבעי שכרוך בשימוש במוצר תחת כיפת השמים וחשיפה מרובה לנוזלים. זו הסיבה שחשוב לבצע צביעת שערים מקצועית.

קרא עוד >>

טיפול ותיקון כל תקלה אפשרית

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה, או שכל חלק אחר בו נשחק ומתקלקל...

קרא עוד >>

שיפוץ שערים

שער ממלא תפקיד רב חשיבות במבנים. הוא מאפשר לנעול ולפתוח, מגדיר מתחמים ומונע כניסה לא רצויה. השער עובד עבורנו שעות נוספות והוא חשוף גם לפגעי מזג אוויר, רטיבות ועוד.

קרא עוד >>