שיפוץ שערים

שער ממלא תפקיד רב חשיבות במבנים. הוא מאפשר לנעול ולפתוח, מגדיר מתחמים ומונע כניסה לא רצויה. השער הזה עובד עבורנו שעות נוספות והוא חשוף גם לפגעי מזג אוויר, רטיבות ועוד. לא פלא שהשער מאבד את המראה המרשים שלו לאחר תקופה מסוימת של שימוש, והוא מצריך טיפול ושיפוץ אחת לתקופה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומציעים ללקוחות שירותי שיפוץ שערים. 

על השירות ועל מה שהוא כולל
שירות שיפוץ שערים הוא שירות שניתן עבור שערים ישנים שכבר צברו נזקים במהלך השנים, וצריך לבצע תיקון של ממש על מנת להחזיר אותם למוטב. השיפוץ עשוי לכלול פעולות שונות כמו שיוף וצביעה, החלפת חלקים שחוקים, תיקון מנועים וכן הלאה. תמיד נכון לבחור חברה מקצועית ומנוסה בענף השערים כדי להחזיר את השער לפעילות תקינה שעונה על הציפיות ועל הצרכים.

החברה שלנו והמענה המותאם לכם
חברתנו עוסקת בענף השערים כבר למעלה מעשור. הצוות שלנו מומחה בתחום וחותר לטפל בכל שער בצורה יסודית ומקצועית במטרה להחזיר אותו למצב תקין כמו חדש ממש. במידה וגם לכם שער שצבעו דהה או התקלף, אם גם לכם שער שהמנוע שלו אינו תקין או שהוא חורק קצת יותר מידי, מסתבר שאתם צריכים שירות שיפוץ שערים באופן דחוף.

 אנחנו כאן כדי לענות על הצורך ולעשות לכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.

מראה מושלם – אנחנו שואפים לשפץ את השער הישן ולשוות לו מראה מושלם ונאה, כמו שאתם רוצים שהוא ייראה. המצב שלו לאחר השיפוץ יהיה כמו שער חדש ממש.

תפעול נוח ותקין – התפעול של השער אחרי התיקון יהיה נוח ותקין. זה אומר שאתם תוכלו להשתמש בו בנוחות מקסימלית ולחוש כי הוא משרת אתכם היטב.

אחזקה רציפה – מעבר לשירותי שיפוץ שערים אנחנו נותנים שירותי אחזקה. אלו שירותים שנועדו להבטיח כי השער לא צובר נזקים במהלך השימוש בו. הוא יוכל לשמור על עצמו היטב למשך זמן רב של שימוש תקין.

צרו עימנו קשר כדי ליהנות מכל המעלות!

עבודה מקצועית – הצוות המקצועי שלנו ערוך לספק לכם שירותים מעולים ברמה גבוהה ביותר.

מחירים נוחים – השירותים שלנו מתומחרים באופן הוגן. שלא תשלמו מחירים מוגזמים עבור השירות…

שירות אדיב – אנחנו עובדים קשה כדי להשביע את רצון הלקוחות ולהעניק להם שירות אדיב וטוב.

פרוייקטים

אנו מספקים שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח
התקנת שער חשמלי
התקנת שער חנייה
חידוש צביעה לשער חשמלי
תיקון מנגנון לשער הרמה שהתעקם
תיקון שער חשמלי

שירותים נוספים

כל הפתרונות הטובים ביותר עבורכם

תיקון שערים

תיקוני שערים שערים תקינים משרתים אותנו בכל כניסה ויציאה מהמתחם. בין אם זה הבית ובין אם זה העסק – כל כניסה ויציאה עוברים דרך השער, ואנו פותחים או סוגרים אותו באמצעים שונים.

קרא עוד >>

תיקון והחלפת מנועים לשערים

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה צריך למצוא איש מקצוע שיתקן את השער.

קרא עוד >>

שחזור שערים

שער חדש נראה נהדר, הצבע בוהק, המרקם חלק והמנוע עובד נהדר. אך במהלך תקופת השימוש נוצרים נזקים ויוצרים מראה פחות חגיגי לשער. הוא מתחיל לחרוק פה ושם, הצבע מתקלף.

קרא עוד >>

התקנת שערים חשמליים

צריכים להתקין שער חשמלי? הגעתם בדיוק למקום הנכון. כאן תוכלו להתרשם מעבודה מקצועית של חברה וותיקה ומובילה אשר מציעה ללקוחותיה שירותים מעולים.

קרא עוד >>

חידוש צבע לשערים

שערים נוטים לאבד את יופיים במהלך השימוש בהם. זה בגלל בלאי טבעי שכרוך בשימוש במוצר תחת כיפת השמים וחשיפה מרובה לנוזלים. זו הסיבה שחשוב לבצע צביעת שערים מקצועית.

קרא עוד >>

טיפול ותיקון כל תקלה אפשרית

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה, או שכל חלק אחר בו נשחק ומתקלקל...

קרא עוד >>

שיפוץ שערים

שער ממלא תפקיד רב חשיבות במבנים. הוא מאפשר לנעול ולפתוח, מגדיר מתחמים ומונע כניסה לא רצויה. השער עובד עבורנו שעות נוספות והוא חשוף גם לפגעי מזג אוויר, רטיבות ועוד.

קרא עוד >>