שחזור שערים

שער חדש נראה נהדר, הצבע בוהק, המרקם חלק והמנוע עובד נהדר. אך במהלך תקופת השימוש נוצרים נזקים ויוצרים מראה פחות חגיגי לשער. הוא מתחיל לחרוק פה ושם, הצבע מתקלף ושכבת חלודה מצפה אותו. אז מה עושים? כיצד ניתן לרענן את השער ואת התפקוד שלו? שחזור שערים זה הדבר המועיל.

מה כולל שחזור שערים?
שחזור הוא פועל שמתאר תהליך שחותר להחזיר מצב על כנו. לענייננו, הוא טיפול בשער ישן שצבר לא מעט נזקים ולהעביר אותו חזרה למצב תקין. חברתנו מספקת ללקוחות שירותי חידוש שערים ושחזור מתוך חזון ומטרה להחזיר את השער למצבו הטוב מכל בחינה שהיא. הן מבחינת מראה והן מבחינת תפקוד. העבודה מתחילה באבחון השער וניתוח המצב הנוכחי שלו, תוך בדיקה מה ניתן לעשות על מנת לחדש את מראהו כבתחילה.

היתרונות של חברתנו לשירות שחזור שערים
תמיד חשוב ללקוח להיות בטוח שהוא בוחר חברה מקצועית וטובה. שהוא מפקיד את העבודה בידי מי שמסוגל לבצע אותה בשלימות. כאן אנחנו שמחים להציג בפניכם את עצמנו ולסבר את אוזניכם בדבר היכולות והתוצאות שאנחנו נותנים לכל לקוח שפונה אלינו להזמנת עבודה:
• ניסיון וותק רב – זה לנו כבר עשור של שנות פעילות ומתן שירות מצטיין ללקוחות. אנו רותמים לטובת הלקוחות שלנו את מיטב הידע המקצועי ואת המכשור המתקדם ביותר. זאת כדי להשיג עבורם תוצאות ברמה הגבוהה ביותר.

• שירות מושלם – חשוב לנו לתת לכל לקוח שירות מעולה. מה שכולל מענה מדויק לצורך והתאמת העבודה לתוצאה הרצויה אליה חותרים להגיע. האדיבות אצלנו היא ערך רב חשיבות ואנחנו עמלים לספק אותו לכל לקוח באשר הוא.

• עבודה מושלמת – אנחנו שמים מול עינינו מטרה לספק לכל לקוח עבודה מושלמת ברמה הגבוהה ביותר. זה כולל חשיבה על כל אחד מהפרטים שקשורים לתפעול השער ולהחזרתו לפעילות מושלמת, כמו חדש ממש.

• מחירים הוגנים – אנחנו מספקים מענה מושלם ברמה גבוהה, אך מקפידים לספק ללקוחות תמחור הוגן. כך שאתם יכולים לפנות אלינו בלב קל ולדעת שהמחיר שאתם עומדים לשלם יהיה מתחשב וסביר בהחלט.

• קידמה ועכשוויות – יש פתרונות חדשניים בתחום השערים והשחזור. לנו הידע וההבנה, הכלים והחלקים על מנת להפוך את השער שלכם למתקדם ויעיל ככל שרק ניתן.

פרוייקטים

אנו מספקים שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח
התקנת שער חשמלי
התקנת שער חנייה
חידוש צביעה לשער חשמלי
תיקון מנגנון לשער הרמה שהתעקם
תיקון שער חשמלי

שירותים נוספים

כל הפתרונות הטובים ביותר עבורכם

תיקון שערים

תיקוני שערים שערים תקינים משרתים אותנו בכל כניסה ויציאה מהמתחם. בין אם זה הבית ובין אם זה העסק – כל כניסה ויציאה עוברים דרך השער, ואנו פותחים או סוגרים אותו באמצעים שונים.

קרא עוד >>

תיקון והחלפת מנועים לשערים

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה צריך למצוא איש מקצוע שיתקן את השער.

קרא עוד >>

שחזור שערים

שער חדש נראה נהדר, הצבע בוהק, המרקם חלק והמנוע עובד נהדר. אך במהלך תקופת השימוש נוצרים נזקים ויוצרים מראה פחות חגיגי לשער. הוא מתחיל לחרוק פה ושם, הצבע מתקלף.

קרא עוד >>

התקנת שערים חשמליים

צריכים להתקין שער חשמלי? הגעתם בדיוק למקום הנכון. כאן תוכלו להתרשם מעבודה מקצועית של חברה וותיקה ומובילה אשר מציעה ללקוחותיה שירותים מעולים.

קרא עוד >>

חידוש צבע לשערים

שערים נוטים לאבד את יופיים במהלך השימוש בהם. זה בגלל בלאי טבעי שכרוך בשימוש במוצר תחת כיפת השמים וחשיפה מרובה לנוזלים. זו הסיבה שחשוב לבצע צביעת שערים מקצועית.

קרא עוד >>

טיפול ותיקון כל תקלה אפשרית

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה, או שכל חלק אחר בו נשחק ומתקלקל...

קרא עוד >>

שיפוץ שערים

שער ממלא תפקיד רב חשיבות במבנים. הוא מאפשר לנעול ולפתוח, מגדיר מתחמים ומונע כניסה לא רצויה. השער עובד עבורנו שעות נוספות והוא חשוף גם לפגעי מזג אוויר, רטיבות ועוד.

קרא עוד >>