טיפול ותיקון כל תקלה אפשרית

כל שער חשמלי אמור לעבוד ולמלא את התפקיד שלו כהלכה. אך כל שער חשמלי עלול גם לצבור נזקים במהלך התקופה ואף להתקלקל. בשלב כזה צריך למצוא חברה מקצועית שמסוגלת להציע תיקון ותקלה אפשרית לשערים חשמליים. לא פעם אנשים מגלים כי המוצר החשמלי אינו מתפקד כצפוי ממנו. הם לוחצים, מפעילים ובוחרים פעולות, אך כלום לא קורה. זה מצוי גם בתחום השערים החשמליים. הם רוצים לפתוח, לסגור או לנעול – והפקודה אינה מתקבלת ומאומה לא קורה. מה עושים אז?

צעד ראשון – זיהוי התקלה
הצעד הראשון בכל מצב כזה הוא זיהוי התקלה. כלומר, צריך לבצע בדיקה יסודית כדי להגדיר היטב מה בדיוק קרה ואיזה מרכיב או חלק תקול ולא ממלא את התפקיד שלו. אחרי אבחון כזה ניתן להגדיר מהי הדרך היעילה והטובה לתקן את השער ולהחזיר אותו לפעילות תקינה.

אז מה בעצם יכול להיות?
בכל מקרה של תקלה בשער החשמלי עשויה תקלה לנבוע מכמה גורמים אפשריים.
• אביזרים – לכל שער חשמלי יש אביזרים. חיישנים, מערכות התראה ושלטים. תקלה באחד האביזרים הללו תפגע בתפקוד של השער החשמלי.

• מנוע – תקלה עלולה להתרחש במנוע של השער או בפיקוד שלו.

• שער וגלגלים – אם ארעה תקלה בשער עצמו, גלגלים התעקמו או שהשער התעוות, הוא לא יוכל לפעול כנדרש.
אחרי שמזהים בבירור מהי התקלה ניתן לתקן אותה ביעילות. איש מקצוע מגיע לבדוק את השער ומזהה באמצעות בדיקות שונות איזה חלק של השער נפגם ומה גורם לו להיות לא תקין. לפי המסקנות שהבדיקה תעלה אפשר למצוא את הדרך לתקן את השער.

פנו אלינו לקבלת מענה מקצועי וטוב
אם התרחשה תקלה ואתם לא יודעים מה בעצם מונע תפקוד תקין של השער, אם אתם רוצים להחזיר את השער לפעילות תקינה ואתם לא יודעים כיצד, אתם מוזמנים לפנות אלינו כדי לקבל שירות מקצועי ובדיקה יסודית של השער. אנשי המקצוע שלנו הינם בעלי מומחיות גדולה ולהם הידע המתאים והמיומנות אשר מאפשרת להם לבחון היטב את השער ואת מצבו, והם מסוגלים לקבוע גם מה נכון לעשות על מנת להחזיר את השער לפעילות תקינה.

אצלנו תקבלו מענה מקצועי מהיר, שירות יעיל ואדיב במיוחד, עבודה מקצועית ברמה גבוהה במיוחד, וגם המחירים – סבירים והוגנים.

פרוייקטים

אנו מספקים שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח
התקנת שער חשמלי
התקנת שער חנייה
חידוש צביעה לשער חשמלי
תיקון מנגנון לשער הרמה שהתעקם
תיקון שער חשמלי

שירותים נוספים

כל הפתרונות הטובים ביותר עבורכם

תיקון שערים

תיקוני שערים שערים תקינים משרתים אותנו בכל כניסה ויציאה מהמתחם. בין אם זה הבית ובין אם זה העסק – כל כניסה ויציאה עוברים דרך השער, ואנו פותחים או סוגרים אותו באמצעים שונים.

קרא עוד >>

תיקון והחלפת מנועים לשערים

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה צריך למצוא איש מקצוע שיתקן את השער.

קרא עוד >>

שחזור שערים

שער חדש נראה נהדר, הצבע בוהק, המרקם חלק והמנוע עובד נהדר. אך במהלך תקופת השימוש נוצרים נזקים ויוצרים מראה פחות חגיגי לשער. הוא מתחיל לחרוק פה ושם, הצבע מתקלף.

קרא עוד >>

התקנת שערים חשמליים

צריכים להתקין שער חשמלי? הגעתם בדיוק למקום הנכון. כאן תוכלו להתרשם מעבודה מקצועית של חברה וותיקה ומובילה אשר מציעה ללקוחותיה שירותים מעולים.

קרא עוד >>

חידוש צבע לשערים

שערים נוטים לאבד את יופיים במהלך השימוש בהם. זה בגלל בלאי טבעי שכרוך בשימוש במוצר תחת כיפת השמים וחשיפה מרובה לנוזלים. זו הסיבה שחשוב לבצע צביעת שערים מקצועית.

קרא עוד >>

טיפול ותיקון כל תקלה אפשרית

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה, או שכל חלק אחר בו נשחק ומתקלקל...

קרא עוד >>

שיפוץ שערים

שער ממלא תפקיד רב חשיבות במבנים. הוא מאפשר לנעול ולפתוח, מגדיר מתחמים ומונע כניסה לא רצויה. השער עובד עבורנו שעות נוספות והוא חשוף גם לפגעי מזג אוויר, רטיבות ועוד.

קרא עוד >>