חידוש צבע לשערים

שערים נוטים לאבד את יופיים במהלך השימוש בהם. זה בגלל בלאי טבעי שכרוך בשימוש במוצר תחת כיפת השמים וחשיפה מרובה לנוזלים. זו הסיבה בגינה חשוב לבצע מפעם לפעם צביעת שערים מקצועית. הצביעה חותרת להחזיר את השער למראה הנאה שלו, ולהסיר פגמים שנוצרו במהלך השימוש בו, ולשוות לו מראה כחדש ממש. 

כיצד מתבצע שירות צבע שערים?
שירותי צבע שערים מתחיל בהכנה לצביעה. כי כל משטח חייב להיות חלק ונקי לפני שמתחילים ליישם עליו שכבה של צבע. אכן, מתחילים בשיוף של השער והחלקת המשטחים לצביעה. רק אחרי שהשער משויף ונקי, יבש לחלוטין – הוא אכן מוכן לצביעה. כעת עוברים לשלב יישום הצבע על גבי השער. צביעה כזו תתבצע על ידי חברה מקצועית ואמינה על מנת להוביל את השער לתוצאה המושלמת והטובה ביותר בהתאם לציפיות שלנו.

אל מי לפנות עבור שירות צבע שערים?
אם יש ברשותכם שער מקולף, אם המראה שלו אינו כמו שהיה בעבר ואתם מחפשים כיצד לחדש אותו בצורה מקצועית – הנכם זקוקים לשירות צבע שערים מקצועי. השירות יינתן לכם בהתאם למצב של השער וכן לפי התוצאה הסופית בה אתם מעוניינים. אנו מציעים לכם להכיר מקרוב את השירות של חברת sl שערים. 

החברה חותרת לספק ללקוחות מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, זאת כדי לענות על הצורך ולהגשים את המשאלות של הלקוח בהקשר של צבע השער. 

מהם היתרונות של החברה שלנו?
• אנו וותיקים בענף השערים, ומספקים מענה מקצועי מאוד עבור כל צורך שקשור להתקנת שערים, אחזקה וצביעה.

• אצלנו הלקוח מעל הכול. אנו נדאג לספק ללקוחות שלנו שירותי צביעת שערים לשביעות רצון הלקוחות.

• ברשותנו מכשור מתקדם וציוד עכשווי המאפשר לנו לבצע כל פעולה שקשורה לצבע שערים על הצד הטוב ביותר, לקבלת תוצאות מושלמות.

• אנו זמינים לספק שירותי צבע שערים באזורים נרחבים ברחבי הארץ וכן נענים תוך פרק זמן קצר לקריאת הלקוחות שלנו. כך שאתנו אתם עומדים להיות בטוחים שמהר מאוד השער שלכם יהיה צבוע היטב.

• לצד כל היתרונות שאנו גאים בהם, אנו דואגים לגבות מהלקוחות שלנו מחירים סבירים והוגנים. 

• מעגל הלקוחות שלנו מרוצה וממליץ, גם אתם מוזמנים להיות מרוצים מעבודה איכותית ומענה מושלם.

פרוייקטים

אנו מספקים שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח
התקנת שער חשמלי
התקנת שער חנייה
חידוש צביעה לשער חשמלי
תיקון מנגנון לשער הרמה שהתעקם
תיקון שער חשמלי

שירותים נוספים

כל הפתרונות הטובים ביותר עבורכם

תיקון שערים

תיקוני שערים שערים תקינים משרתים אותנו בכל כניסה ויציאה מהמתחם. בין אם זה הבית ובין אם זה העסק – כל כניסה ויציאה עוברים דרך השער, ואנו פותחים או סוגרים אותו באמצעים שונים.

קרא עוד >>

תיקון והחלפת מנועים לשערים

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה צריך למצוא איש מקצוע שיתקן את השער.

קרא עוד >>

שחזור שערים

שער חדש נראה נהדר, הצבע בוהק, המרקם חלק והמנוע עובד נהדר. אך במהלך תקופת השימוש נוצרים נזקים ויוצרים מראה פחות חגיגי לשער. הוא מתחיל לחרוק פה ושם, הצבע מתקלף.

קרא עוד >>

התקנת שערים חשמליים

צריכים להתקין שער חשמלי? הגעתם בדיוק למקום הנכון. כאן תוכלו להתרשם מעבודה מקצועית של חברה וותיקה ומובילה אשר מציעה ללקוחותיה שירותים מעולים.

קרא עוד >>

חידוש צבע לשערים

שערים נוטים לאבד את יופיים במהלך השימוש בהם. זה בגלל בלאי טבעי שכרוך בשימוש במוצר תחת כיפת השמים וחשיפה מרובה לנוזלים. זו הסיבה שחשוב לבצע צביעת שערים מקצועית.

קרא עוד >>

טיפול ותיקון כל תקלה אפשרית

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה, או שכל חלק אחר בו נשחק ומתקלקל...

קרא עוד >>

שיפוץ שערים

שער ממלא תפקיד רב חשיבות במבנים. הוא מאפשר לנעול ולפתוח, מגדיר מתחמים ומונע כניסה לא רצויה. השער עובד עבורנו שעות נוספות והוא חשוף גם לפגעי מזג אוויר, רטיבות ועוד.

קרא עוד >>