התקנת שערים חשמליים

צריכים להתקין שער חשמלי? הגעתם בדיוק למקום הנכון. כאן תוכלו להתרשם מעבודה מקצועית של חברה וותיקה ומובילה אשר מציעה ללקוחותיה שירותים מעולים מתחום התקנות שערים חשמליים. החברה מעניקה שירות התקנה, תיקונים, צביעה ושיפוצים. גם אתם תהיו מרוצים ממענה מקצועי וטוב לפי נקודת הצורך בה אתם עומדים כעת.

כל הטוב שיש לנו לתת ללקוחות
אנו מציעים ללקוחות שלנו מענה מקצועי ומותאם היטב לצורך שלהם. זאת כדי להבטיח כי הם יקבלו תוצאה משובחת שעונה על כל הציפיות שלהם. בין היתר אנחנו מציעים לכם את היתרונות הללו:

• החברה שלנו עוסקת בתחום התקנת שער חשמלי כעשר שנים. במהלך השנים הללו צברנו ניסיון רב ואנו מסוגלים להעניק כיום לכל לקוח תוצר משובח ועבודה איכותית במיוחד. כי כשידע מקצועי פוגש ניסיון רב ומוניטין התוצאות עשויות להיות טובות ומפתיעות ברמה הגבוהה שלהן.

• אצלנו שואפים להעניק לכל לקוח מענה מגשים חלומות. לשם כך אנחנו מקפידים להיות כאן בשבילכם ולהבין בדיוק מה אתם רוצים שיהיה. כל מהלך העבודה מתבצע לפי החלומות שאתם רוקמים על מנת לקדם את התוצאות הרצויות לכם לשביעות רצון מלאה. ככלות הכול הלקוח מזמין עבודה וחשוב לנו שהוא יהיה מרוצה ממנה.

• חברתנו נמצאת כאן בזמינות גבוהה למתן שירות ללקוחות. הזמינות מתייחסת הן ללוחות הזמנים שלנו והן לפריסה על פני אזורים נרחבים בארץ. אנחנו מספקים שירות התקנת שער חשמלי מאזור חדרה ועד לבאר שבע. זאת כדי להצליח לספק ללקוחות רבים מענה, ולהיענות לקריאה שלהם כאשר הם צריכים אותנו באמת.

• אז כמה זה יעלה לנו? אין ספק שזו שאלה שמטרידה לקוחות רבים, במיוחד אחרי שהם מגלים כי מדובר על חברה ברמה גבוהה ועל עבודה מקצועית. אנחנו רוצים לספר לכם שאצלנו מקפידים לתמחר את העבודות באופן הוגן. כי חשוב לנו להציע מחירים סבירים ולהבטיח לכל לקוח מוצר מעולה והתקנה איכותית בעלות משתלמת.

לא בטוחים איזה שער חשמלי אתם רוצים להתקין? מתלבטים מה לעשות ואיך לעבוד? אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר כדי להתרשם מסגנונות שונים של שערים, ממבחר עיצובים, צבעים שונים ומנועים בהתאם לצורך שלכם. 

אצלנו תקבלו פתרון איכותי ומתאים שילווה אתכם לאורך שנים בפעילות תקינה ומתאימה!

פרוייקטים

אנו מספקים שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח
התקנת שער חשמלי
התקנת שער חנייה
חידוש צביעה לשער חשמלי
תיקון מנגנון לשער הרמה שהתעקם
תיקון שער חשמלי

שירותים נוספים

כל הפתרונות הטובים ביותר עבורכם

תיקון שערים

תיקוני שערים שערים תקינים משרתים אותנו בכל כניסה ויציאה מהמתחם. בין אם זה הבית ובין אם זה העסק – כל כניסה ויציאה עוברים דרך השער, ואנו פותחים או סוגרים אותו באמצעים שונים.

קרא עוד >>

תיקון והחלפת מנועים לשערים

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה צריך למצוא איש מקצוע שיתקן את השער.

קרא עוד >>

שחזור שערים

שער חדש נראה נהדר, הצבע בוהק, המרקם חלק והמנוע עובד נהדר. אך במהלך תקופת השימוש נוצרים נזקים ויוצרים מראה פחות חגיגי לשער. הוא מתחיל לחרוק פה ושם, הצבע מתקלף.

קרא עוד >>

התקנת שערים חשמליים

צריכים להתקין שער חשמלי? הגעתם בדיוק למקום הנכון. כאן תוכלו להתרשם מעבודה מקצועית של חברה וותיקה ומובילה אשר מציעה ללקוחותיה שירותים מעולים.

קרא עוד >>

חידוש צבע לשערים

שערים נוטים לאבד את יופיים במהלך השימוש בהם. זה בגלל בלאי טבעי שכרוך בשימוש במוצר תחת כיפת השמים וחשיפה מרובה לנוזלים. זו הסיבה שחשוב לבצע צביעת שערים מקצועית.

קרא עוד >>

טיפול ותיקון כל תקלה אפשרית

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה, או שכל חלק אחר בו נשחק ומתקלקל...

קרא עוד >>

שיפוץ שערים

שער ממלא תפקיד רב חשיבות במבנים. הוא מאפשר לנעול ולפתוח, מגדיר מתחמים ומונע כניסה לא רצויה. השער עובד עבורנו שעות נוספות והוא חשוף גם לפגעי מזג אוויר, רטיבות ועוד.

קרא עוד >>