שערים לחניה

נכנסתם לבית חדש ומחפשים חברה להתקנת שערים לחניה? שער לחניה צריך להיות מותאם במדוייק למבנה החניה ולאפשרויות יציאה והכניסה לבית. ישנם סוגים שונים של שערים ויש צורך להתאים את סוג השער לבית שלכם. אנחנו בחברת S.L שערים מבצעים תכנון והתאמה מדוייקת של השער לבית שלכם. הצוות שלנו הוא מיומן ומנוסה ובעל ידע לבחור את השער המתאים ביותר. עבודת התכנון שלנו מתבצעת בצורה המקצועית ביותר על מנת לספק את צרכי האבטחה שלכם עם חומרי הגלם המתאימים.

אילו סוגים של שערי תריסים קיימים לשערים חשמליים?

אחד מסוגי השערים החשמליים לחניה המאפשרים סגירה הרמטית של החניה שלכם הוא שער תריס. שער תריס לחניה הוא למעשה שער המיוצר עם מספר שלבים מחומרי הגלם הבאים:

=        שלבי תריסים העשויים מברזל.

=        שלבי תריסים העשויים מאלומיניום.

אנחנו בחברת S.L שערים יכולים לספק לכם שער תריס לחניה מברזל או מאלומיניום בצבע המתאים ביותר למבנה שלכם. הצוות שלנו כולל מתקינים וצבעים אשר יכולים לצבוע כל שער תריס קיים או שער תריס חדש בכל סגר גודל.

איך מזמינים התקנה של שער נגרר?

שער נגרר נחשב לאחד השערים החזקים ביותר ומשמש באלפי בנייני משרדים ברחבי הארץ, בכניסה למושבים וקיבוצים, מפעלי תעשייה, מכללות ואוניברסיטאות, קניונים ובנייני מגורים משותפים. אנחנו בחברת S.L שערים מספקים לכם שערים נגררים חזקים ויציבים המאפשרים סגירה מאובטחת ביותר. מנגנון שערים נגררים שלנו הוא יעיל ומתקדם ומאפשר פתיחה וסגירה מהירים יחסית עם מנגנון בטיחות הפועל באמצעות עיניות.

האם כדאי להתקין לחניה פרטית שער גלילה?

לבתים פרטיים ישנן אופציות שונות לתכנון שער החניה. אם אתם רוצים שער גלילה ולא שער תריס או שער הנפתח על ציר, הצוות שלנו בחברת S.L שערים יגיע אליכם לתכנון השער החדש. הצוות שלנו יבדוק האם שער חניה גלילה מתאים למבנה שלכם והאם הוא יעיל יותר משערים אחרים. לשער חניה גלילה יש יתרון גדול בכך שהוא אינו דורש שטח חיצוני לפתיחה של השער אלא כל מבנה השער נמצא במקום אחד בקו אחיד.

מה המחיר לשער מתקפל לחניה לבית?

אם אתם מתלבטים בין סוגי השערים, כדאי שתכירו את השערים המתקפלים. באמצעות טכנולוגיה ומכניקה מתקדמת, ניתן להתקין בבית שלכם שער חניה מתקפל. שער חניה מתקפל הוא נחשב לאיכותי במיוחד, אסתטי ויפה. אם אתם רוצים להשקיע בשער איכותי, שער מתקפל חשמלי הוא בהחלט אופציה מושלמת עבורכם.

התקנת שערים לחניה עם צוות חברת S.L שערים

רוצים להזמין שירות לתכנון והתקנה של שערים לחניה? התקשרו אלינו עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו נשמח להתקין עבורכם את השער המתאים ביותר לחניה שלכם.

פרוייקטים

אנו מספקים שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח
התקנת שער חשמלי
התקנת שער חנייה
חידוש צביעה לשער חשמלי
תיקון מנגנון לשער הרמה שהתעקם
תיקון שער חשמלי

שירותים נוספים

כל הפתרונות הטובים ביותר עבורכם

תיקון שערים

תיקוני שערים שערים תקינים משרתים אותנו בכל כניסה ויציאה מהמתחם. בין אם זה הבית ובין אם זה העסק – כל כניסה ויציאה עוברים דרך השער, ואנו פותחים או סוגרים אותו באמצעים שונים.

קרא עוד >>

תיקון והחלפת מנועים לשערים

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה צריך למצוא איש מקצוע שיתקן את השער.

קרא עוד >>

שחזור שערים

שער חדש נראה נהדר, הצבע בוהק, המרקם חלק והמנוע עובד נהדר. אך במהלך תקופת השימוש נוצרים נזקים ויוצרים מראה פחות חגיגי לשער. הוא מתחיל לחרוק פה ושם, הצבע מתקלף.

קרא עוד >>

התקנת שערים חשמליים

צריכים להתקין שער חשמלי? הגעתם בדיוק למקום הנכון. כאן תוכלו להתרשם מעבודה מקצועית של חברה וותיקה ומובילה אשר מציעה ללקוחותיה שירותים מעולים.

קרא עוד >>

חידוש צבע לשערים

שערים נוטים לאבד את יופיים במהלך השימוש בהם. זה בגלל בלאי טבעי שכרוך בשימוש במוצר תחת כיפת השמים וחשיפה מרובה לנוזלים. זו הסיבה שחשוב לבצע צביעת שערים מקצועית.

קרא עוד >>

טיפול ותיקון כל תקלה אפשרית

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה, או שכל חלק אחר בו נשחק ומתקלקל...

קרא עוד >>

שיפוץ שערים

שער ממלא תפקיד רב חשיבות במבנים. הוא מאפשר לנעול ולפתוח, מגדיר מתחמים ומונע כניסה לא רצויה. השער עובד עבורנו שעות נוספות והוא חשוף גם לפגעי מזג אוויר, רטיבות ועוד.

קרא עוד >>