שכפול שלטים לשער חשמלי

זקוקים לשלט נוסף לשער החשמלי? הגעתם בדיוק למקום הנכון!

שכפול שלטים לשער חשמלי מומלץ לבצע דרך חברה מקצועית המספקת לכם שלט המותאם לסוג השער שלכם. ישנם סוגים שונים של שערים כמו שער כנפיים, שער על ציר ושערים נגררים. אנחנו בחברת S.L שערים מציעים לכם להזמין דרכנו שירות לשכפול השלט שלכם לכל סוגי השערים על מנת שתוכלו לספק לעוד אנשים בבית את האפשרות לפתוח את השער בכל עת. השירות שלנו ניתן באיזורים נרחבים בארץ והוא כולל בין היתר בדיקה של השער החשמלי שלכם ותיקון כל בעיות החשמל או המכניקה, כולל תיקון וכאמור חידוש שלטים לפתיחת השער.

איך ניתן לבצע העתקה של שלט אם יש קידוד?

על מנת לבצע את מלאכת השפכול של השלט, נדרש ציוד מקצועי וייחודי לבדיקת תדרים. אנחנו בחברת S.L שערים נגיע עד אליכם לבדיקת התדרים של השלט שלכם על מנת לבדוק את סוג התדר המתאים לשלט המקורי של השער בבית. העתקת שלט לשער חשמלי ניתן לבצע דרכנו עם שירות מהיר ויעיל של צוות מקצועי אשר יבצע בדיקת תדרים לשלט שלכם. אנחנו בחברת S.L שערים נבצע העתקת שלט לשער חשמלי הנמצא במבנה שלכם בצורה מושלמת על מנת שתוכלו להשתמש בו באופן יום יומי ולטווח ארוך. אנחנו מבצעים בין היתר שכפול של שלטים לכל השערים החשמליים לבנייני מגורים משותפים, בתים פרטים, מוסדות ציבוריים ובנייני משרדים.

האם אפשר לבצע קידוד לשלט לשער BFT?

אחד השערים החשמליים הנמכרים בישראל הוא שער מדגם BFT הנחשב לאיכותי במיוחד. אנחנו בחברת S.L שערים מציעים לכם שירות מקצועי לקידוד שלט bft לשער חשמלי על מנת שתוכלו להשתמש בו בשער שלכם. יש לנו אפשרות לספק לכם שלטים חדשים לשער מסוג BFT או לבצע קידוד שלט bft לשער חשמלי בצורה המהירה והמקצועית ביותר על מנת שתוכלו לתפעל את השער שלכם כבר מהיום.

שכפול שלטים לשער חשמלי עושים רק עם חברת S.L שערים

אם אתם צריכים שירות מקצועי לשכפול שלטים לשער חשמלי – אנחנו הכתובת שלכם! חברת S.L שערים מביאה איתה ניסיון וידע עצום אשר יסייעו לכם לתקן או לשכפל כל שלט לכל סוג שער חשמלי. הצוות שלנו יגיע עד אליכם ביום ובשעה הנוחים לכם ביותר ויבצע את העבודה בצורה מקצועית.

פרוייקטים

אנו מספקים שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח
התקנת שער חשמלי
התקנת שער חנייה
חידוש צביעה לשער חשמלי
תיקון מנגנון לשער הרמה שהתעקם
תיקון שער חשמלי

שירותים נוספים

כל הפתרונות הטובים ביותר עבורכם

תיקון שערים

תיקוני שערים שערים תקינים משרתים אותנו בכל כניסה ויציאה מהמתחם. בין אם זה הבית ובין אם זה העסק – כל כניסה ויציאה עוברים דרך השער, ואנו פותחים או סוגרים אותו באמצעים שונים.

קרא עוד >>

תיקון והחלפת מנועים לשערים

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה צריך למצוא איש מקצוע שיתקן את השער.

קרא עוד >>

שחזור שערים

שער חדש נראה נהדר, הצבע בוהק, המרקם חלק והמנוע עובד נהדר. אך במהלך תקופת השימוש נוצרים נזקים ויוצרים מראה פחות חגיגי לשער. הוא מתחיל לחרוק פה ושם, הצבע מתקלף.

קרא עוד >>

התקנת שערים חשמליים

צריכים להתקין שער חשמלי? הגעתם בדיוק למקום הנכון. כאן תוכלו להתרשם מעבודה מקצועית של חברה וותיקה ומובילה אשר מציעה ללקוחותיה שירותים מעולים.

קרא עוד >>

חידוש צבע לשערים

שערים נוטים לאבד את יופיים במהלך השימוש בהם. זה בגלל בלאי טבעי שכרוך בשימוש במוצר תחת כיפת השמים וחשיפה מרובה לנוזלים. זו הסיבה שחשוב לבצע צביעת שערים מקצועית.

קרא עוד >>

טיפול ותיקון כל תקלה אפשרית

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה, או שכל חלק אחר בו נשחק ומתקלקל...

קרא עוד >>

שיפוץ שערים

שער ממלא תפקיד רב חשיבות במבנים. הוא מאפשר לנעול ולפתוח, מגדיר מתחמים ומונע כניסה לא רצויה. השער עובד עבורנו שעות נוספות והוא חשוף גם לפגעי מזג אוויר, רטיבות ועוד.

קרא עוד >>