סוגי מנועים לשער חשמלי

זקוקים למנוע חדש לשער החשמלי בבית? סוגי מנועים לשער חשמלי הטובים ביותר היום אפשר להזמין דרך חברת S.L שערים הנחשבת לחברה המובילה בתחום. צוות חברת S.L שערים כולל את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום אשר יגיעו אליכם עד הבית לבדיקה של המנוע הקיים. במידה ויהיה אפשר לתקן את המנוע הקיים, צוות חברת S.L שערים יבצע זאת עבורכם ויחסוך לכם בהוצאה על מנוע חדש.

אם אנחנו צריכים להחליף מנוע לשער, איזה סוג מנוע מומלץ?

קיימים מספר סוגים של מנועים לשער ומספר מותגים גדולים אשר נמצאים בשוק הרבה שנים. אחד מהסוגים האיכותיים ביותר הוא מנוע לשער חשמלי bft המגיע מאיטליה ונחשב לחזק במיוחד. מנוע לשער חשמלי bft ועבודת התקנה מקצועית, תוכלו להזמין כאן דרך האתר של חברת S.L שערים במחיר המשתלם ביותר. העבודה מתבצעת על פי כל התקנים הנדרשים על מנת לשמור על בטיחות מקסימלית עבורכם ועבור בני הבית.

החלפה למנועים איכותיים של חברת Nice

אנחנו בחברת S.L שערים מציעים לכם סוגים נוספים של מנועים כמו המנוע של חברת Nice. מנוע לשער חשמלי nice יכול להתאים לשערים נגררים עם יכולת משקל של עד 350 ק”ג. ניתן לראות שערים רבים במבנים ציבוריים עם מנוע לשער חשמלי nice המספק יכולת סגירה ופתיחה אופטימלית לשנים רבות. המנועים של חברת Nice מיוצרים גם הם באיטליה במפעלים הטובים ביותר בעולם לשערים חשמליים.

איזה מנוע מתאים לשער שנפתח על ציר כמו דלת?

אם השער בבית שלכם נפתח כמו דלת על ציר, אתם צריכים להזמין מנוע המתאים לשער כנפיים. מנוע לשער חשמלי כנפיים יכול להתאים לשער עם שתי כנפיים או אחת. אנחנו בחברת S.L שערים יכולים לספק לכם מנוע לשער חשמלי כנפיים הפועל באמצעות אנרגיה אלקטרו מכנית או באמצעות אנרגיה הידראולית.

תיקון, החלפה והתקנה של שערים נגררים לבתים ומוסדות

רוצים שצוות החברה שלנו יבדוק את התקלה בשער הנגרר שלכם? צוות חברת S.L שערים ישמח להגיע עד אליכם לבדיקה והחלפה של מנוע חשמלי לשער נגרר. הצוות המקצועי שלנו ינסה לבצע עבודת תיקון של המנוע ובמידה וזה לא אפשרי, הוא יבצע החלפה למנוע חשמלי לשער נגרר חדש מהאיכותיים ביותר הקיימים היום.

חברת S.L שערים מציעה – תיקון והחלפה של כל סוגי מנועים לשער חשמלי

לתיקון או החלפה של כל סוגי מנועים לשער חשמלי, צרו עכשיו קשר עם הצוות המקצועי שלנו בחברת S.L שערים, ואנחנו נדאג להגיע אליכם תוך זמן סביר ולספק לכם פתרון לבעיית השער שלכם. ברגע שבחרתם בצוות חברת S.L שערים, תדעו שאתם בידיים טובות!

פרוייקטים

אנו מספקים שירות מקצועי ויחס אישי לכל לקוח
התקנת שער חשמלי
התקנת שער חנייה
חידוש צביעה לשער חשמלי
תיקון מנגנון לשער הרמה שהתעקם
תיקון שער חשמלי

שירותים נוספים

כל הפתרונות הטובים ביותר עבורכם

תיקון שערים

תיקוני שערים שערים תקינים משרתים אותנו בכל כניסה ויציאה מהמתחם. בין אם זה הבית ובין אם זה העסק – כל כניסה ויציאה עוברים דרך השער, ואנו פותחים או סוגרים אותו באמצעים שונים.

קרא עוד >>

תיקון והחלפת מנועים לשערים

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה צריך למצוא איש מקצוע שיתקן את השער.

קרא עוד >>

שחזור שערים

שער חדש נראה נהדר, הצבע בוהק, המרקם חלק והמנוע עובד נהדר. אך במהלך תקופת השימוש נוצרים נזקים ויוצרים מראה פחות חגיגי לשער. הוא מתחיל לחרוק פה ושם, הצבע מתקלף.

קרא עוד >>

התקנת שערים חשמליים

צריכים להתקין שער חשמלי? הגעתם בדיוק למקום הנכון. כאן תוכלו להתרשם מעבודה מקצועית של חברה וותיקה ומובילה אשר מציעה ללקוחותיה שירותים מעולים.

קרא עוד >>

חידוש צבע לשערים

שערים נוטים לאבד את יופיים במהלך השימוש בהם. זה בגלל בלאי טבעי שכרוך בשימוש במוצר תחת כיפת השמים וחשיפה מרובה לנוזלים. זו הסיבה שחשוב לבצע צביעת שערים מקצועית.

קרא עוד >>

טיפול ותיקון כל תקלה אפשרית

שערים חשמליים עושים יופי של עבודה כל עוד המנוע שלהם תקין וכל החלקים ממלאים תפקידם כהלכה. אך ברגע שהמנוע יוצא מכלל פעולה, או שכל חלק אחר בו נשחק ומתקלקל...

קרא עוד >>

שיפוץ שערים

שער ממלא תפקיד רב חשיבות במבנים. הוא מאפשר לנעול ולפתוח, מגדיר מתחמים ומונע כניסה לא רצויה. השער עובד עבורנו שעות נוספות והוא חשוף גם לפגעי מזג אוויר, רטיבות ועוד.

קרא עוד >>